Drukuj
  1. Kalendarz liturgiczny

 

  1. W niedzielę 30 września na Mszach świętych (również na dodatkowej o godz. 15:00) sakramentalni małżonkowie będą mogli odnowić przyrzeczenia sakramentu małżeństwa. Natomiast w Pierzchnie w niedzielę za tydzień 7 października na Mszy o godz. 10:00.

 

  1. V Tydzień Maryjny ku czci Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej, który poprowadzi od 1 do 7 października ks. Krystian Sammler, rozpoczniemy: Mszą na cmentarzu w poniedziałek (1 października) o godz. 16:30.

 

 

  1. W ramach Tygodnia Maryjnego zapraszam:

 

  1. Wszystkich Parafian i Przyjaciół zapraszam na Mszę odpustową ku czci Królowej Różańca świętego, którą odprawi ks. prałat Jerzy Foltyn w najbliższą sobotę (6. Października) o godz. 18:00. Po Eucharystii procesja maryjna, podczas której zawierzymy naszą Parafię i miasto opiece Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej.

 

  1. W tym tygodniu

 

  1. Za tydzień w niedzielę:

 

  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki i wrześniowy Miesięcznik Parafialny. Od dzisiaj można nabyć Kalendarz maryjny na 2019, w którym miesiąc październik jest ubogacony wizerunkiem Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej. Składane ofiary za kalendarz są formą wsparcia na trwający remont kaplicy
    i ołtarza Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej

  

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

 

Słowo na dziś 

Kto wam poda kubek wody do picia, dlatego że należycie do Chrystusa,
zaprawdę, powiadam wam, nie utraci swojej nagrody.  

 

Ewangelia według św. Marka