Drukuj

1.     Kalendarz liturgiczny:

 

2.     Spotkania duszpasterskie

 

3.     Dzisiaj

 

4.     Roraty dla wszystkich w tym tygodniu od poniedziałku do środy o godz. 16:30.

 

5.     Światło Betlejemskie będzie wprowadzone w poniedziałek na Roratach o godz. 16:30 przez naszych harcerzy. Zachęcamy do zabrania ze sobą światła z Betlejem, aby towarzyszyło nam w te świąteczne dni w naszych domach.

 

6.     Przygotowanie Bożonarodzeniowego wystroju rozpoczniemy od poniedziałku po Mszy o godz. 18:00. Wszystkich pragnących pomóc serdecznie zapraszamy.

 

7.     Okazja do Spowiedzi świętej adwentowej:

 

8.     Biuro parafialne w tym tygodniu nieczynne ze względu na pomoc w Spowiedzi w dekanacie oraz na czas Bożego Narodzenia.

 

9.     W Wigilię Bożego Narodzenia będą w naszej parafii Pasterki:

 

10. W Uroczystość Bożego Narodzenia nie będzie Mszy świętej o godz. 7:30. Pozostałe Msze święte i w pierwsze i w drugie święto, tak jak w niedzielę.

 

11. W drugie Święto Bożego Narodzenia 26 grudnia koncert kolęd o godz. 17:15 w wykonaniu chóru Castellum Cantans. Zapraszamy.

 

12. Za tydzień w Niedzielę Świętej Rodziny zostanie zainaugurowany w naszym Kościele Nadzwyczajny Rok Miłosierdzia. Rozpocznie ksiądz Proboszcz o godz. 15:00 Koronką do Miłosierdzia Bożego a następnie Msza święta w intencji naszych rodzin. Po Mszy świętej wspólne kolędowanie.

 

13. DZIĘKUJEMY za podzielenie się dobrocią swoich serc z dziećmi oraz z rodzinami potrzebującymi pomocy. Paczki będą przed świętami rozprowadzane przez Parafialny Zespół Caritas.

 

14. W drugą niedzielę miesiąca grudnia na czekające nas prace w parafii zebraliśmy 2238 złotych. Wszystkim darczyńcom BÓG zapłać za złożone ofiary.

 

15. Tygodniowy plan wizyty duszpasterskiej zostanie przedstawiony za tydzień w niedzielę 27 grudnia. Kolędę w naszej Parafii rozpoczniemy w poniedziałek 28 grudnia od Pierzchna. Ofiary składane podczas tegorocznej kolędy zostaną przeznaczone na dokończenie prac w kaplicy w Pierzchnie oraz na czekające nas w przyszłym roku prace w naszym kościele.

 

16. Zapraszamy na dziewiętnaste urodziny Miesięcznika Parafialnego w formie zabawy karnawałowej, która odbędzie się w sobotę 16 stycznia 2016r. Zapisy w zakrystii.

 

17. Istnieje możliwość:

 

18. Polecamy świąteczny numer Przewodnika Katolickiego jest również Mały Przewodnik Katolicki, Króluj nam Chryste oraz Miesięcznik Parafialny.

 

 

 

 

 

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

 

Słowo Boże na umocnienie

 

Błogosławiona jesteś między niewiastami i błogosławiony jest owoc Twojego łona. A skądże mi to, że Matka mojego Pana przychodzi do mnie? 

Ewangelia według św. Łukasza