Drukuj
 1. Kalendarz liturgiczny

 

 1. Spotkania duszpasterskie:

 

 1. Dzisiaj

 

 

 1. Jutro w poniedziałek HOLY WINS czyli ŚWIĘTY ZWYCIĘŹA o godz. 16:00 spotykamy się przebrani za świętych patronów przy krzyżu misyjnym, zabieramy znicz i instrument. Spotkanie Świętych zakończymy w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej.

 

 1. We wtorek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych: Msze święte
  w kościele o godz. 7:30, 9:00, 10:30 i 18:00 a na cmentarzu rozpoczniemy o godz. 14:00 procesją żałobną od bramy cmentarnej z liturgicznymi modlitwami za zmarłych a następnie Eucharystia.

 

 1. W środę 2 listopada we Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych zapraszam do wspólnej modlitwy za zmarłych na cmentarzu po Mszy świętej o godz. 18:00.

 

 1. W czwartek 3 listopada na Mszy o godz. 18:00 będziemy wspólnie z rodzinami modlili się za wszystkich naszych kochanych zmarłych, których pożegnaliśmy w minionym roku.

 

 1. W sobotę 5 listopada podczas II Pielgrzymki Sołtysów Powiatu Poznańskiego Mszy świętej o godz. 18:00 będzie przewodniczył ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki. Tego samego dnia nastąpi zamknięcie Drzwi Świętych w naszej świątyni oraz odbędzie się prezentacja Wspomnień Służebnicy Bożej Generałowej Jadwigi Zamoyskiej, które wydaliśmy w formie audiobooka.

 

 1. W minioną niedzielę gościliśmy ks. Jacka Rogalskiego, proboszcza poznańskiej parafii pw. Błogosławionej Piątki na Dębinie, który dziękuje za otrzymaną pomoc materialną i duchową na rzecz budowanego kościoła.

 

 1. W związku z trwającymi na probostwie pracami biuro parafialne:

 

 1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca:

Spowiadamy od godz. 16:00. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Mszę świętą o godz. 16:30. Od 17:15 okazja do spowiedzi dla młodzieży,
a w Pierzchnie: Spowiedź święta od godz. 15:00 i Msza o godz. 16:00

 

 1. Kontynuujemy Parafialną Nowennę Pompejańską od czwartku rozpoczniemy część dziękczynną. Zachęcamy do wspólnego odmawiania Różańca świętego, w tym tygodniu:

 

 1. Zapowiadamy i zapraszamy:

 

 1. Zachęcam

 

Z modlitwą i błogosławieństwem
Proboszcz Grzegorz

 

Słowo na dziś

Zacheuszu, zejdź prędko, albowiem dziś muszę się zatrzymać w twoim domu. Zeszedł więc z pośpiechem i przyjął Go rozradowany. A wszyscy, widząc to, szemrali: Do grzesznika poszedł w gościnę.

Ewangelia według św. Łukasza