Drukuj

1. Spotkania duszpasterskie

2. Dzisiaj:

3. W piątek kolejna całonocna adoracja w kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa, która w nadzwyczajnym Roku Miłosierdzia otrzymała przywilej Drzwi Świętych. Adorację o godz. 19:00 prowadzi młodzież gimnazjalna, od godz. 20:00 Kręgi Rodzin Szensztadzkich, o godz. 21:00 Msza święta, po której adoracja w kaplicy do godz. 7:00. Okazja do Spowiedzi świętej od godz. 19:00 do 21:00 w kościele.

4.  Osoby zapisane na spotkanie z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski udają się na stadion w sobotę na godz. 10:00 we własnym zakresie.

 

5. W przyszłą niedzielę:

6. Na obraz Jezusa Miłosiernego, który w ubiegłym tygodniu został poświęcony w kaplicy św. Stanisława w Pierzchnie zebrano 1282 zł. Wszystkim ofiarodawcom dziękuję.

7. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej: jest najnowszy Przewodnik Katolicki oraz Miesięcznik Parafialny.

8. Odeszli do wieczności w minionym tygodniu śp. Helena Warmuz ze Skrzynek, śp. Franciszek Rozmiarek z Kórnika oraz śp. Katarzyna Złota z Kórnika. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

 

Z modlitwą i błogosławieństwem
Proboszcz Grzegorz

Słowo na dziś

Powiedział mu po raz trzeci: Szymonie, synu Jana, czy kochasz Mnie? Zasmucił się Piotr, że mu po raz trzeci powiedział: Czy kochasz Mnie? I rzekł do Niego: Panie, Ty wszystko wiesz, Ty wiesz, że Cię kocham. Rzekł do niego Jezus: Paś owce moje.                                                  Ewangelia według św. Jana