Drukuj

1.     Kalendarz liturgiczny

2.     Spotkania duszpasterskie

3.     Dzisiaj:

 

4.     Dzieci z klas III przystąpią do I Komunii Świętej w sobotę o 14:00 oraz w niedzielę o godz. 10:30 i o 12:00. Okazja do spowiedzi świętej dla rodziców w ciągu tygodnia przed Mszami. Dzieci natomiast spowiadają się:

Polecamy dzieci oraz ich rodziny Dobremu Bogu, aby I Komunia Święta umocniła wiarę i przybliżyła rodziny jeszcze bardziej do Pana Jezusa, który w Eucharystii chce być naszym pokarmem na całe życie.

 

5.     Od niedzieli 1 maja do pierwszej niedzieli października dodatkowa Msza święta o godz. 20:30, która w maju będzie poprzedzona o godz. 20:00 nabożeństwem majowym. W pozostałe dni nabożeństwo majowe od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy świętej o godz. 18:00. Tak jak w ubiegłym roku zachęcamy do wspólnej modlitwy przy krzyżach i kaplicach znajdujących się na terenie naszej parafii.

 

6.     Osoby zapisane na Światowe Dni Młodych wpłacają przedpłatę 200 zł do najbliższego czwartku. Wpłata jest potwierdzeniem chęci wyjazdu na spotkanie młodych w Krakowie.

 

7.     Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest najnowszy Przewodnik Katolicki oraz kwietniowy Miesięcznik Parafialny.

 

Z modlitwą i błogosławieństwem

Proboszcz Grzegorz

Słowo na dziś

Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali tak, jak Ja was umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie.      

Ewangelia według św. Jana